Na Farmaceutické fakultě UK otevřeny „Čtenářské koutky“

05.10.2017

Dne 3. října 2017 proběhla na fakultě malá komorní slavnost. Díky spolupráci firem Sanofi a nakladatelství Economia s naší fakultou vznikly u nás tzv. Čtenářské koutky, vybavené Hospodářskými novinami a příslušným nábytkem. Jsou umístěny v relaxační místnosti v 8. patře a na koridoru, mimo Galerii.

Jsme velmi rádi, že tato myšlenka došla k realizaci, neboť Hospodářské noviny jsou jistě tiskovinou nebulvární, ale naopak velmi seriozní a hodnou pozornosti.

Doufáme, že si k těmto oázám informovanosti najdou naši studenti cestu a že ocení snahy vedení fakulty vzdělávat je nejen ryze odborně, ale také všeobecně. Přesně k tomu by Čtenářské koutky měly sloužit.

BBB_6406BBB_6412BBB_6417BBB_6419BBB_6421BBB_6399

Text: Prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.
Fotografie: Mgr. Sylva Novotná