Z „Nábřeží“ na Majáles

25.04.2016

V pátek 22. dubna 2016 se v Šimkových sadech v Hradci Králové konal již desátý ročník královéhradeckého Majálesu, který navazoval na čtvrteční Nábřeží vysokých škol.

Součástí majálesového areálu bylo univerzitní městečko, které sdružovalo všechny fakulty královéhradeckých univerzit, mezi kterými nechyběla ani Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy (dále jen FaF UK). Ve stánku studenti ochotně poskytovali informace o možnostech studia na FaF UK, vysvětlovali roli farmaceutů i jejich uplatnění ve zdravotnictví.

Součástí majálesového areálu bylo univerzitní městečko

Touto cestou bych ráda poděkovala všem studentům a zaměstnancům FaF UK, kteří se na akci podíleli.

Video: Majálesové oslavy pohltily celý Hradec

Autor textu a fotografie: Mgr. Veronika Pilařová