Veselá nálada v obrazech Pavla Hubáčka

18.12.2016

V pondělí 12. prosince 2016 se v Galerii Na Mostě uskutečnila vernisáž velmi zajímavé výstavy. Svá díla představil malíř a sochař Pavel Hubáček.

BBB_4535BBB_4541BBB_4532BBB_4536BBB_4543BBB_4546

Autor děl vystudoval Střední školu kamenosochařskou v Hořicích v Podkrkonoší. Protože jeho páteř nevydržela namáhavou práci v lomu a kamenosochařské dílně, začal malovat a kámen vyměnil za dřevo. Jeho barevné dřevěné plastiky i obrazy nesou záměrně prvky naivního umění. Vyvěrá z nich klid, veselá nálada. Vystavuje samostatně i při kolektivních výstavách a jeho dílo si našlo příznivce i daleko v zahraničí.

Najděte si v předvánoční uspěchané době chvíli času a přijďte se potěšit pracemi, které jistě vykouzlí úsměv na Vaší tváři.

Autorka textu: Marie Rumlarová
Fotografie: Mgr. Sylva Novotná