Vánoční trhy na Kuksu jsou opět tady

31.10.2016

Přijďte si vychutnat předvánoční atmosféru 12.–13. 11. a 19.–20. 11. 2016 od 9:00 do 16:00 hodin na Vánoční trhy, které se konají v obci Kuks na labském nábřeží a pod kukským hospitalem.

Je připraveno 130 stánků s nejrůznějším zbožím (keramika, mýdla, svíčky, věnce, vánoční ozdoby, hračky, textilní výrobky atd.) a bohatou nabídkou občerstvení a různých dobrot. Každý den je připraven také doprovodný program - představení lidového loutkáře Jiřího Polehni.

Během Vánočních trhů je naposledy v letošním roce veřejnosti otevřena expozice Historie lékáren (Kouzlo apatyky) Českého farmaceutického muzea a Hospital Kuks.

Během akce bude posílena vlaková doprava, informace o spojích budou obsažené v elektronickém jízdním řádu (www.idos.cz), na www.ceska-apatyka.cz a Facebooku Českého farmaceutického muzea.

Vánoční trhy 2016

Text: PharmDr. Jan Babica, Ph.D.