Univerzita třetího věku zahájila

Datum zveřejnění: 03.11.2016

Dne 12. 10. 2016 zahájila Univerzita třetího věku první přednáškou kurzu „Člověk a lék“. Do kurzu se zapsalo 110 studujících, kteří s velkým zájmem vyslechli první přednášky kurzu věnované cestě k chemickému léku, historii farmacie a problematice poruch paměti. Již tato první témata naznačují, že chceme své studenty – seniory – uvést do problematiky farmacie orientované na lék i na pacienta, tak jak je to dobrou tradicí i při výuce studentů, juniorů, právě naší Almae matris.

Věříme, že naši přednášející nabídnou svým studentům, seniorům, další zajímavá a inspirativní témata, která přinesou zajímavé poznatky a vzbudí diskusi, z níž budou mít prospěch jak studující, tak i sami vyučující.

Univerzita třetího věku zahájila

Text a fotografie: PharmDr. Petr Jílek, CSc.