Novoročenky z celého světa v Galerii Na Mostě

09.02.2016

Doktor Príbyš, velký sběratel exlibris a novoročenek, který by se letos v únoru dožil osmdesáti let, každoročně vystavoval novoročenky téměř z celého světa. Po jeho smrti jsme se rozhodli, že budeme v těchto výstavách pokračovat. Již třetí rok kompletujeme z jeho sbírky soubory, které k výstavě připravujeme tak, že představujeme autora s  krátkým seznámením celého díla, informacích o technikách, které používá a vystavíme čtyři až pět jeho grafických novoročenek z různých let.  I letos je to téměř čtyřicet dalších umělců - grafiků, které v Galerii Na Mostě uvidíte.  Zahájení výstavy proběhlo v pondělí 8. února a výstava potrvá do 24. února 2016.

Fotografie z vernisáže

BBB_1980BBB_1983BBB_1986BBB_1955BBB_1960BBB_1952