Farmaceutická fakulta UK na veletrhu Gaudeamus Praha

29.01.2016

Ve dnech 26. a 27. ledna 2016 se naše fakulta spolu s dalšími fakultami Univerzity Karlovy prezentovala na veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus, který se konal v prostorách PVA v Praze, Letňanech.

20160127_085605

Tato akce nabídla studentům zvláště 3. a 4. ročníků středních škol širokou škálu možností budoucího vzdělávání na vysokých školách. Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové zastoupili dva studenti ze studijního oboru farmacie a zdravotnické bioanalytiky. Uchazeči se mohli dozvědět informace o průběhu studia a jeho specifikách, přijímacím řízení, ale také o možnostech v oblasti mimoškolních aktivit.

Autoři článku: Ondřej Keresteš a Veronika Skalická