Studenti a absolventi rozhodli o prvenství Farmaceutické fakulty UK v anketě Fakulta roku

21.10.2016

Hlasování Fakulta Roku je prestižní anketou mezi studenty a čerstvými absolventy vysokých škol v České republice, hodnotí kvalitu výuky a prostředí pro výuku. Oproti minulým ročníkům se mohli do hlasování zapojit jen studenti a absolventi, kteří ukončili bakalářské nebo magisterské studium v uplynulých 24 měsících.

Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové byla v letošním roce zvolena Fakultou roku v kategorii Lékařství a farmacie.

Projekt FakultaRoku.cz chce pomáhat zájemcům o vysokoškolské studium v jejich rozhodování, na jakou fakultu či školu se přihlásit.

Fakulta roku 2016