Přihlášku do doktorského (Ph.D.) studia je možné podat do 31. 8. 2016

Datum zveřejnění: 23.05.2016

Bylo schváleno další přijímací řízení ke studiu v doktorských studijních programech na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy, s možností studia již od října 2016. Přihlášky ke studiu lze podávat již nyní, nejpozději však do 31. srpna 2016. Všechny náležitosti přihlášky naleznete na stránce doktorského studia.

Pojďte studovat doktorský studijní program na Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy. Čeká tu na Vás tým špičkových odborníků, kteří Vám pomohou zapojit se do vědeckého dění téměř po celém světě. Vaše studium bude založeno na individuálně vedeném výzkumu a studiu. V rámci vědecké práce se budete moci začlenit do týmů, pracujících na slušně honorovaných projektech. Po úspěšném absolvování studia bude Vaše jméno zdobit prestižní titul Ph.D.

Podrobné informace