Informační den Univerzity Karlovy: Kompletní informace o studiu i bohatý doprovodný program

18.11.2015

Univerzita Karlova opět připravila pro všechny zájemce o studium Informační den. Třináctý ročník této akce se uskuteční v prostorách Přírodovědecké a 1. Lékařské fakulty na pražském Albertově v sobotu 21. listopadu od 9.00 do 16 hod. Kromě informací o možnostech studia na UK čeká na návštěvníky též bohatý doprovodný program.

V průběhu akce se představí všech 17 fakult univerzity. Zájemci o studium se u jednotlivých stánků dozví kompletní informace o nabídce studijních programů, kterých UK v současné době nabízí více než 300. Zároveň získají podrobnosti o přijímacím řízení pro akademický rok 2016/2017, podmínkách studia, možnostech ubytování a množství dalších užitečných rad důležitých při rozhodování o podání přihlášky na vysokou školu.

V rámci Informačního dne bude po celý den probíhat bohatý doprovodný program, který je zaměřen na přípravné kurzy ke studiu na UK, na otázky ubytování a stravování a na zájmovou činnost studentů či možnosti studijních pobytů v zahraničí. Návštěvníci jsou také zváni do tzv. „Studentské kavárny“ na dvoře Purkyňova ústavu, kde si budou moci neformálně u kávy popovídat se současnými studenty jednotlivých fakult o jejich zkušenostech se studiem.  Pro uchazeče se speciálními potřebami bude připraven seminář, na kterém se dozví potřebné informace o možnostech modifikovaného přijímacího řízení.  Součástí doprovodného programu bude i tradiční komentovaná procházka Albertovským kampusem.

Informační den je pro všechny návštěvníky zdarma.

Více informací naleznete na webové stránce www.informacniden.cuni.cz.

© 2023 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS