Farmaceutická fakulta UK na veletrhu Gaudeamus Brno 2015

Datum zveřejnění: 10.11.2015

Ve dnech 3. - 6. listopadu 2015 se Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové prezentovala na veletrhu vysokých škol Gaudeamus, který se konal na brněnském výstavišti. Tato akce nabídla studentům středních škol širokou škálu možností budoucího vzdělávání na vysokých školách. Farmaceutická fakulta byla zastoupena dvěma studenty ze studijního oboru farmacie a zdravotnické bioanalytiky. Uchazečům tak byly poskytnuty kompletní informace nejen o přijímacím řízení, charakteru studia, ale také o mimoškolních aktivitách.

Během čtyř dní navštívilo fakultní stánek přes 600 studentů středních škol. Věříme, že většina  z nich spojí svoji budoucnost s Farmaceutickou fakultou Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

Gaudeamus3Gaudeamus1Gaudeamu2

Autorem článku i fotografií je Veronika Skalická