Poděkování Královéhradeckému kraji za dary pro Botanickou zahradu léčivých rostlin

09.06.2014

Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové je velmi potěšena podporou a pomocí Královéhradeckého kraje, od kterého obdržela opakovaně finanční prostředky pro činnost Botanické zahrady léčivých rostlin (BZLR). V roce 2013 a 2014 získala účelovou finanční podporu po 50 tis. Kč na pořízení předmětů, nářadí a zařízení: v roce 2013 se jednalo konkrétně o elektrickou prosévačku, zařízení pro úpravu živých plotů, přívěsný vozík za traktor, zahradní nůžky a v roce 2014 o samojízdný stroj na sečení trávy.

Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové touto cestou vyjadřuje poděkování za vstřícný přístup k rozvoji BZLR a této pomoci si velmi váží.

Kralovehradecky_Kraj_logo_colour_CMYK.jpg