Čeští studenti farmacie se vzdělávají i reprezentují v Bruselu

03.01.2014

Studenti Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové se každým rokem čile účastní mezinárodních výměn, kurzů a kongresů v rámci mnoha studentských i studijních programů. Již několik let v řadě také zastávají významné pozice v mezinárodních studentských spolcích a koordinují tak vzdělávání i aktivity studentů po celém světě (namátkou: Mgr. Jan Röder - IPSF prezident 2010-11, Veronika Sochová IPSF Treasurer 2011-13, Gabriela Valentová EPSA Partnership Coordinator 2012-13, Katarina Lihocká a David Čechlovský JWG 2012-13).

Farmacie je nejen multidisciplinárním oborem, ale také oborem široce mezinárodním, a proto vítáme snahu studentů, rozšiřovat si svůj globální pohled a angažovanost.