Akreditovaná pracoviště

Farmaceutická fakulta jako přední vzdělávací centrum v oboru farmacie disponuje širokým týmem specialistů v mnoha vědních disciplínách. Tato skutečnost umožnila vytvořit akreditovaná pracoviště, která poskytují své služby širšímu terénu.

Kontrolní laboratoř 541

Kontrolní laboratoř 541 má Certifikát SVP Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Kontrolní laboratoř 541 má dvě pracoviště:

Kontrolní laboratoř 541: Katedra analytické chemie

Kontrolní laboratoř Katedry analytické chemie Farmaceutické fakulty v Hradci Králové splňuje požadavky správné výrobní praxe pro oblast kontrolně-analytického hodnocení léčiv a nabízí lékárnám provedení zkoušek na čistotu u Aqua purificata ČL 2009, farmaceutickým výrobním a distribučním společnostem provedení fyzikálních, fyzikálně-chemických a chemických zkoušek léčiv, léčivých látek a pomocných látek.

Kontrolní laboratoř 541: Oddělení kontroly léčiv KFCHKL

V současné době splňuje Kontrolní laboratoř požadavky správné výrobní praxe pro oblast kontrolně-analytického hodnocení léčiv. Všichni pracovníci mají bohaté zkušenosti ve farmaceutické analýze, a to jak z řešení vědecko-výzkumných projektů z této oblasti, pedagogické činnosti, tak i z dlouholetého kontrolně-analytického servisu pro farmaceutickou praxi – především pro farmaceutické výrobce, distributory i lékárny.

© 2018 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS