Prof. Vlček získal cenu Ambassador Award za dlouhodobý přínos kongresovému průmyslu

08.04.2019

Prague Convention Bureau podesáté ocenilo v rámci Ambassador Awards Evening významné české vědce, profesory, lékaře a další špičkové odborníky za jejich přínos kongresovému průmyslu v Praze. Slavnostní předávání ocenění v celkem šesti kategoriích proběhlo 3. dubna 2019 v Rezidenci primátora hlavního města Prahy.  

Prof. RNDr. Jiří Vlček, CSc. z Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové převzal cenu za dlouhodobý přínos kongresovému průmyslu. Profesor Vlček je v současnosti jednou z předních osobností české klinické farmacie  a farmakoepidemiologie a v minulosti se zásadním způsobem zasadil o pořádání celé řady vědeckých akcí, jakými jsou: 24th, 33st, 42nd European Symposium on Clinical Pharmacy 1995; 2004; 2013; European Symposium on Patient Adherence, COMpliance and Persistance 2015; 15th  Annual Meeting of the International Society of Pharmacovigilance 2015 či 34th International Conference on Pharmacoepidemiology and Therapeutic Risk Management 2018.

Ambassador_Awards-18Ambassador_Awards-171Ambassador_Awards-20

I v letošním roce o vítězích jednotlivých kategorií rozhodoval nezávislý výbor složený z osobností cestovního ruchu, akademické i státní sféry. Slavnostní večer proběhl pod záštitou primátora hlavního města Prahy.

Fotografie: Prague Convention Bureau

© 2023 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS