Úspěch doktorandky na mezinárodní konferenci Trends in Natural Product Research

08.06.2016

Na mezinárodní konferenci Trends in Natural Product Research: A Young Scientists Meeting of PSE and IUNG-PIB získala Mgr. Kateřina Breiterová, studentka 1. ročníku doktorského studia Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové, na základě hodnocení zahraničních expertů cenu za nejlepší prezentaci. Svou práci na téma: "Alkaloids from Narcissus cv. PROFESSOR EINSTEIN (Amaryllidaceae) – Isolation and Biological Activity" prezentovala formou krátké přednášky. Konference konaná pod záštitou Phytochemical Society of Europe v polském městě Puławy byla zaměřena především na mladé vědce a jejich práci v oblasti výzkumu přírodních látek.

Mgr. Kateřina Breiterová se věnuje výzkumu v rámci ADINACO Research Group pod vedením školitelky doc. Ing. Lucie Cahlíkové, Ph.D., na katedře farmaceutické botaniky.

Breitnerovatevaaward