Emeritní děkan fakulty prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc. obdržel univerzitní ocenění

05.03.2014

Při příležitosti inaugurace nového rektora UK prof. MUDr. Tomáše Zimy, DrSc. byli v Praze dne 4. 3. 2014 za svou předchozí činnost v čele univerzity a fakult oceněni odstupující prorektoři UK a děkani fakult, kterým vypršelo jejich funkční období.

Mezi nimi byl oceněn i emeritní děkan Farmaceutické fakulty UK prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc., který obdržel Stříbrnou medaili UK jako výraz ocenění za jeho osmileté působení v čele fakulty, které, podle emeritního rektora UK prof. RNDr. Václava Hampla, DrSc., znamenalo významný rozvoj této královéhradecké instituce.

StribrnaMedaileUK