Dr. Paraskevopoulos byl oceněn na vědeckém symposiu 1st International Congress: from drug discovery to drug delivery

25.09.2014

S radostí oznamujeme, že Dr. Georgios Paraskevopoulos z výzkumné skupiny prof. J. Vinšové „Vývoj nových potenciálních léčiv s antimikrobiální aktivitou“ byl oceněn na vědeckém symposiu „1st International Congress : from drug discovery to drug delivery“ za nejlepší poster „Nitro-substituted salicylanilides: maintaining antitubercular activity while reducing toxicity“.

Spolu s dalšími třemi oceněnými získal možnost presentovat své výsledky formou krátké přednášky a bude mu umožněno zúčastnit se bez registračního poplatku 9th Joint Meeting in Medicinal Chemistry (7-11 June 2015, Athens, Greece) nebo letní školy “Advanced drug delivery systems: from bench to applications” (26-31 July 2015, Athens, Greece) s 50% slevou.