Rozsviťme vědu v KrálovéVědeckém kraji - rozhovor s děkanem Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy

Zdroj: Rozsviťme vědu v KrálovéVědeckém kraji | Datum zveřejnění: 03.04.2023

Host dnešního podcastu na natáčení přijel na kole. Doc. PharmDr. Jaroslav Roh, Ph.D. není děkanem Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové ještě tak dlouho, aby se prý už zaběhl, jak by si představoval, a tak se snaží šetřit čas, kde se jen dá. Na nás si ale čas udělal a Vy se v dnešním díle podcastu dozvíte, jak se vyvíjí farmacie z hlediska spolupráce s ostatními medicínskými obory nebo jaká úskalí na Vás mohou čekat při studiu, pokud byste se v budoucnu rozhodli postavit za táru a mnoho mnoho dalšího.