Den Zentivy 2016

Prof. RNDr. Jiří Žák, Ph.D.

Planeta Země za posledních 4,5 miliardy let: od oceánů žhavotekuté lávy ke kontinentům

Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy a společnost Zentiva si vás dovolují pozvat na odbornou přednášku:

Prof. ŽákPřednáší prof. RNDr. Jiří Žák, Ph.D.

Středa 30. 3. 2016 od 14:00 hodin
Nová posluchárna Farmaceutické fakulty UK

v Hradci Králové, Akademika Heyrovského 1203

• Co je nového v Zentivě
  • Genzyme – vzácná onemocnění / Mgr. Ondrej Križalkovič
  • Planeta Země za posledních 4,5 miliardy let: od oceánů žhavotekuté lávy k pohybujícím se kontinentům / prof. RNDr. Jiří Žák, Ph.D.
  • Diskuse

Přečtěte si článek a prohlédněte fotografie ze Dne Zentivy 2016.

Prof. RNDr. Jiří Žák, Ph.D.

Prof. RNDr. Jiří Žák, Ph.D. působí v Ústavu geologie a paleontologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

Ústav geologie a paleontologie je multidisciplinární oddělení umožňující komplexní výzkum a vzdělávání v oblasti geologických věd, k čemuž napomáhá prvotřídní moderní vybavení a přítomnost fundovaných odborníků, což ho dělá jedním ze špičkových center geologického výzkumu a výuky v České republice.