XXII. Studentská vědecká konference

Program

Zahájení všech sekcí v 8,00 hodin.

Jak uspět v soutěži?

Tipy pro dobrou studentskou prezentaci - rady letošních vítězů

Pokud si chcete vyzkoušet prezentaci svých vědeckých výsledků nebo se dozvědět o výzkumu studentů své fakulty, neváhejte a zapojte se do XXII. Studentské vědecké konference, která se bude konat 16. dubna 2014.

Přihlášení studenti budou prezentovat výsledky své vědecké práce ve třech sekcích: Biologické, Chemické a Sociálně-Technologické a pro všechny účastnící se studenty je připravena odměna formou mimořádného stipendia. První tři v každé sekci čeká další finanční odměna a nejlepší práce je také oceněna Českou farmaceutickou společností Jana Evangelisty Purkyně.

Nejlepší dva studenti z každé sekce postupují do NADNÁRODNÍHO KOLA SVK, které se bude konat v polovině května v Praze v sídle společnosti Zentiva. Zde se utkají s výherci jednotlivých sekcí z farmaceutických fakult v Brně a Bratislavě - budou tak moci obhájit a překonat loňské úspěchy.

Výsledky

Studentská vědecká konference má na farmaceutické fakultě již dlouholetou tradici - 16. dubna 2014 proběhl již její dvacátý druhý ročník, kterého se účastnilo 43 přednášejících.

© 2022 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS