Přednáška na téma Health Technology Assessment

Pozvánka

Termín: středa 23. 10. 2013 16:30
Místo konání: Nová posluchárna, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové

Přednášející

Dr. Andrew Bruce - international lead on HTA and Payment Policy for AMGEN

více informací

Vážení kolegové, milí studenti,

farmacie je multidisciplinárním oborem, který se neustále vyvíjí a mění. Abychom Vám pomohli udržet krok s nejnovějšími trendy, připravil Spolek českých studentů farmacie ve spolupráci s Asociací inovativního farmaceutického průmyslu další zajímavou přednášku. Ve středu 23. 10. 2013 v 16:30 v Nové posluchárně Vám představí obor Health Technology Assessment (Ohodnocování zdravotnické technologie) přední odborník pan doktor Andrew Bruce, který za námi přiletí až z Austrálie.

Co si představit pod pojmem Health Technology Assessment (HTA)?

Zdravotní systémy po celém světě, ať se již jedná o vyspělé země nebo ty stále se rozvíjející, se potýkají s problémem, jak zajistit zdravotní péči v podmínkách, kdy máme nedostatek nebo omezení zdrojů. HTA je oborem, který se touto problematikou zabývá a snaží se najít nejlepší řešení. Stává se tak důležitým nástrojem pro tvorbu efektivního globálního zdravotnického systému. HTA se objevilo v 70. letech 20. století jako obor odpovídající na otázky osob zodpovědných za rozhodování při vytváření zdravotnických strategií. Jedná se tedy o systematickou evalvaci vlastností, efektů a i dopadů zdravotnických technologií, prostředků a péče..

Proč přijít?

  • Přednostně Vás přednáška obohatí o nové informace a věřím, že i ukáže pohled na využití zdravotní péče tak, jak j ještě neznáte.
  • Obohatit svou profesní znalost.
  • Setkáte se s váženým odborníkem panem doktorem Andrew Brucem, který je mezinárodním vedoucím pro HTA a cenotvorbou strategii ve firmě AMGEN a o kterém se můžete více dozvědět v příloze zprávy.

Přednáška je otevřena pro všechny zájemce a my se na Vás budeme těšit ve středu 23.10.2013 v 16:30 v Nové posluchárně.
Dostatečný prostor máme vyhrazený i pro případné otázky a debatu.

Užitečné odkazy:
https://www.facebook.com/events/229163467245965/

© 2022 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS