Univerzitní centrum klinické farmacie Vás srdečně zve na další vzdělávací akce organizované na podzim 2017

UCKFVážení kolegové,

Univerzitní centrum klinické farmacie – UCKF - Vás srdečně zve na další vzdělávací akce organizované v podzimních měsících roku 2017. Vzdělávací kurzy proběhnou již tradičně v Zahradě léčivých rostlin Farmaceutické fakulty UK od 10 do 16 hodin v následujících termínech:

KURZ č. 21 - 3. 11. 2017 (pá) - „Intepretace základních laboratorních a klinických markerů, uplatnění v klinických kazuistikách (kurz č. II)“

KURZ č. 20 - 10. 11. 2017 (přesunuto z 13. 10.) (pá) - „Racionální užití antibiotik v klinické praxi (antibiotika působící na ribozomy), individualizace lékových schémat, profylaktické užití antibiotik (kurz č. II)“

KURZ č. 22 - 8. 12. 2017 (pá) - „Neurologická onemocnění – přehled hlavních farmakoterapeutických strategií, principy individualizace lékových schémat“

Na vzdělávacích akcích uvítáme opět výborné přednášející a těšíme se na shledání i s Vámi!

S pozdravem,

PharmDr. Fialová Daniela, PhD.
Vedoucí Univerzitního vzdělávacího centra klinické farmacie (UCKF)
Tel.+420 731 029 291, e-mail: daniela.fialova@faf.cuni.cz