Geriatrická farmakoterapie | Pokyny

Vážené kolegyně, Vážení kolegové, 

Cyklus vzdělávacích akcí pod názvem „Vzdělávání v základních specifikách racionální geriatrické farmakoterapie“ je pořádán v období 04/2023-04/2024 díky podpoře projektu: Transformace pro VŠ na UK / Registrační číslo projektu: NPO_UK_MSMT-16602/2022 a účast je zdarma. V dalších opakovacích cyklech již bude účast zpoplatněna.

Jelikož kapacita sálu je omezená, prosíme Vás o dodržení následujících instrukcí:

  • přihlaste se prosím nejpozději 7 dní před konáním příslušného modulu (konečný počet účastníků potřebujeme znát pro objednávku občerstvení)
  • ačkoliv je účast v pilotní fázi 04/2023-04/2024 pro přihlášené účastníky bez poplatku, považujeme Vaši přihlášku za závaznou a prosíme v případě neúčasti, abyste se odhlásili ideálně 10 dní před akcí, nejpozději 7 dní předem (oznámením administrátorkám projektu paní Stříbrné nebo paní Dvořákové – viz Kontakty), abychom Vaše místo mohli postoupit dalším zájemcům v pořadí
  • pokud je kapacita vzdělávacího modulu naplněna, obdržíte po přihlášení ze systému oznámení o plné kapacitě, ale jste uvedeni v pořadí náhradníků dle času přihlášení. Systém registruje Vaše přihlášení pro případ, že by se uvolnila na daném modulu volná místa. Budete poté kontaktováni administrátorkami projektu – paní Stříbrnou nebo paní Dvořákovou, zda byste o účast měli zájem (přibližně 7-10 dní před akcí, případně dříve podle aktuálních odhlášek)
  • vzdělávací materiály (krátké sylaby k přednáškám) budou zasílány účastníkům nejpozději den před konáním vzdělávacího modulu. Pokud materiály neobdržíte, obraťte se prosím na administrátorky vzdělávacího cyklu (paní Stříbrnou a paní Dvořákovou – viz záložka Kontakty), případně budou některé výtisky náhradních sylabů k dispozici i v místě konání akce
  • účastníci každé akce obdrží certifikát o účasti (za každý absolvovaný modul)
  • v případě dalších dotazů se prosím obracejte na administrátorky projektu (paní Stříbrnou a paní Dvořákovou – viz kontakty)

Těšíme se na shledání s Vámi!

 

Název projektu: Transformace pro VŠ na UK / Registrační číslo projektu: NPO_UK_MSMT-16602/2022

Tento kurz je realizován v rámci projektu Transformace pro VŠ na UK (reg. č. NPO_UK_MSMT-16602/2022) za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Národního plánu obnovy.

EU

© 2023 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS