Inzerce pracovních míst pro absolventy

Vkládání inzerce volných míst na webu Farmaceutické fakulty UK

Na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové zpřístupňujeme webovou službu veřejné inzerce nabídek zaměstnání v lékárnách a dalších farmaceutických a zdravotnických oborech. Všem institucím nabízíme bezplatnou možnost vystavit inzerát s nabídkou volného místa pro absolventy obou našich akreditovaných studijních programů (Farmacie, Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví).

Vycházíme tím vstříc jak zdravotnickému a vědeckému terénu, které se na nás průběžně obracejí s požadavky na uveřejnění inzerátů na fakultních nástěnkách, tak také potřebám studentů 3. a 5. ročníku, budoucích absolventů, kteří teprve hledají svoje budoucí uplatnění. Chceme jim tento jejich úkol zveřejněním aktuální nabídky volných pracovních míst co nejvíce usnadnit.

Vstup do aplikace Inzeráty