LXVIII. sympozium z historie farmacie

Hradec Králové

České farmaceutické muzeum, Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové, Spolek pro vybudování Českého farmaceutického muzea a Sekce dějin farmacie České farmaceutické společnosti ČLS JEP Vás srdečně zvou na LXVIII. sympozium z historie farmacie, které se bude konat v prostorách Zahrady léčivých rostlin Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové.

S ohledem na aktuální epidemickou situaci jsme se rozhodli LXVIII. sympozium z historie farmacie, plánované na sobotu 4. 12. 2021, zrušit. Věříme, že se akce bude moci uskutečnit v příštím roce bez jakýchkoliv omezení.

Termín a místo konání

4. 12. 2021, Hradec Králové, Zahrada léčivých rostlin FaF UK (mapka)

Sympozium bude ohodnoceno body v rámci celoživotního vzdělávání lékárníků.

12:00 až 13:30
Oběd v bistru Kampus (mapka, cca 6 minut pěšky od místa konání sympozia)
Pro členy Spolku pro vybudování Českého farmaceutického muzea, členy České farmaceutické společnosti a pro přednášející je oběd zdarma.

13:30 až 17:00
LXVIII. sympozium z historie farmacie
Program bude upřesněn

Pro zájemce prohlídka skleníku Zahrady léčivých rostlin