Dotazník pro studenty středních škol

Vážení studenti,

děkujeme za Vaši návštěvu a sdílení online přednášek z naší fakulty ve dnech 21. a 22. 4. 2020. Na přednášce jste vyjádřili souhlas s dotazníkem, kde se chci zeptat na pár otázek. Děkuji Vám předem za čas, který jim budete věnovat a případnou budoucí spolupráci, na kterou se těším.

Doc. Miloslav Hronek

Dotazník pro studenty SŠ

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů.

Jakou známkou hodnotíte přednášky (1 nejlepší, 5 nejhorší)?
Známka za přednášku:
Co Vás na přednášce nejvíce oslovilo, co se Vám „vrylo“ nejvíce do paměti?
Co byste navrhoval/a vylepšit na ONLINE přednášce?
Účastnil/a byste se přednášky znovu?
Účast znovu:
Uvažujete o studiu na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové?
Uvažuji o studiu:
Měl/a byste zájem se zúčastnit podzimních ONLINE přednášek na atraktivní témata v rámci Jednodenní Juniorské Univerzity Karlovy (JJUK)?
Zájem o účast:
Jaká témata by Vás na JJUK nejvíce zajímala?
Témata z oblastí:

Který den pro JJUK v týdnu je podle Vás nejvhodnější?
Nejvhodnější den:

Která denní hodina je pro JJUK podle Vás nejvhodnější?
Nejvhodnější doba:

Měl/a byste zájem pomoci s organizací JJUK (např. formou pozvání Vašich spolužáků nebo možných zájemců z Vaší nebo z okolních škol přes sociální média – Facebook, Instagram, email)?
Pomoc s organizací:
Máte něco, co chcete sdělit, na co zde nebylo tázáno?
Zasílat informace o novinkách na Farmaceutické fakultě UK e-mailem
Chci dostávat informace: