Akademická (čtvrt)hodinka

Dne 11.4.2018 od 19:00 v klubovně Spolku v kolejích na Kotli proběhla Akademická (čtvrt)hodinka, kde měli studenti možnost se dozvědět jak senát funguje. Pozvání přijal i pan děkan prof. Šimůnek. Páni proděkani prof. Štaud a prof. Nachtigal se bohužel kvůli časové vytíženosti dostavit nemohli. Večer si všichni užili a každý si odnesl něco nového...

Dovolujeme si Vás pozvat na neformální setkání, které se uskuteční 11. dubna 2018 od 19:00 v Klubovně Spolku českých studentů farmacie (kolej Na Kotli A2 213).

Co je Akademický senát a jak funguje?
Jaké má člen senátu pravomoce?
Co bylo prosazeno a co bychom chtěli prosadit?
Na tyto otázky dostanete odpověď. Dostanete prostor zeptat se na věci, které Vás zajímají, nebo nám říct vaše nápady na vylepšení chodu fakulty.
Pokud máte nějaké konkrétní otázky na vedení fakulty, určitě si je dobře promyslete a na této akci Vám budou zodpovězeny.

Budeme se na vás těšit!

Váš Studentský sbor Akademického senátu (SKAS)