FARMAKOS 2023 | 2. sada úloh

Milí řešitelé,

konečně se Vám do rukou dostává 2. sada 3. soutěžního ročníku FARMAKOSu. Doufáme, že pro vás bude zajímavá, dozvíte se nové informace a celkově si její řešení užijete. Pokud narazíte na nějaký problém nebo nejasnost v zadání, ozvěte se nám na stejný email, na který budete posílat i vypracované úlohy a pokusíme se to vyjasnit.

Rád bych Vám také rád popřál klidné prožití Vánoc a hodně štěstí do nového roku. Pevně doufám, že v příštím roce již epidemiologická situace umožní i konání závěrečného soustředění přímo na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové.

Za organizátory Vám přeji hodně úspěchů při hledání řešení

Mgr. Štefan Kosturko

Zadání úloh

Řešení úloh

Jak odevzdávat řešení?

Řešení úloh vypracujte pro každou úlohu zvlášť do souboru Word a odešlete na e-mail farmakos@faf.cuni.cz.

• Do názvu souboru uveďte ročník-číslo sady-číslo úlohy a své příjmení, takže například 3-2-1-Příjmení.
  • Stejně jako název souboru vyplňte i předmět e-mailu, aby se autorům úloh lépe hledalo Vaše řešení.
  • Pro každou úlohu zašlete nový e-mail.

Termín odevzdání úloh: 20. únor 2023