FARMAKOS 2022: 4. sada úloh

Milí řešitelé,

poslední sada úloh FARMAKOSu v současném školním roce je tady pro Vás. Věřím, že i tentokrát se dozvíte nové informace a řešení Vás bude bavit. Pokud narazíte na nějaký problém nebo nejasnost v zadání, ozvěte se nám na stejný email, na který budete posílat i vypracované úlohy a pokusíme se to vyjasnit.

Za organizátory Vám přeji hodně úspěchů při hledání řešení

Zuzana Květenská

Zadání úloh

Jak odevzdávat řešení?

Řešení úloh vypracujte pro každou úlohu zvlášť do souboru Word a odešlete na e-mail farmakos@faf.cuni.cz.

• Do názvu souboru uveďte ročník-číslo sady-číslo úlohy a své příjmení, takže například 2-4-1-Příjmení.
  • Stejně jako název souboru vyplňte i předmět e-mailu, aby se autorům úloh lépe hledalo Vaše řešení.
  • Pro každou úlohu zašlete nový e-mail.

Termín odevzdání úloh: 30. dubna 2022