FARMAKOS 2022: 1. sada úloh

Milí řešitelé,

konečně se Vám do rukou dostává 1. sada 2. soutěžního ročníku FARMAKOSu. Stejně jako v předchozím ročníku pro Vás připravujeme celkem čtyři sady úloh, které zveřejníme v průběhu roku. Věřím, že v úlohách narazíte na zajímavé informace, které pro Vás budou přínosné ve škole i mimo ni.

Rádi bychom Vás také poprosili o vyplnění registračního formuláře. Usnadní nám to komunikaci s Vámi.

Pokud narazíte na nejasnosti nebo by Vás k danému tématu zajímalo něco víc než co je obsahem úlohy, neváhejte nám napsat na stejný e-mail jako budete odevzdávat vypracované úlohy. Budeme rádi i pokud se nám ozvete se zpětnou vazbou na úlohy, jestli jsou moc lehké nebo naopak náročné, ale třeba i návrhy na další témata.

Za organizátory Vám přeji hodně úspěchů při hledání řešení

Zuzana Květenská

Zadání úloh

Řešení úloh

Jak odevzdávat řešení?

Řešení úloh vypracujte pro každou úlohu zvlášť do souboru Word a odešlete na e-mail farmakos@faf.cuni.cz.

• Do názvu souboru uveďte ročník-číslo sady-číslo úlohy a své příjmení, takže například 2-1-5-Příjmení.
  • Stejně jako název souboru vyplňte i předmět e-mailu, aby se autorům úloh lépe hledalo Vaše řešení.
  • Pro každou úlohu zašlete nový e-mail.

Termín odevzdání úloh: 15. prosince 2021