FARMAKOS 2022: 1. sada úloh

Milí řešitelé,

konečně se Vám do rukou dostává 1. sada 2. soutěžního ročníku FARMAKOSu. Stejně jako v předchozím ročníku pro Vás připravujeme celkem čtyři sady úloh, které zveřejníme v průběhu roku. Věřím, že v úlohách narazíte na zajímavé informace, které pro Vás budou přínosné ve škole i mimo ni.

Rádi bychom Vás také poprosili o vyplnění registračního formuláře. Usnadní nám to komunikaci s Vámi.

Pokud narazíte na nejasnosti nebo by Vás k danému tématu zajímalo něco víc než co je obsahem úlohy, neváhejte nám napsat na stejný e-mail jako budete odevzdávat vypracované úlohy. Budeme rádi i pokud se nám ozvete se zpětnou vazbou na úlohy, jestli jsou moc lehké nebo naopak náročné, ale třeba i návrhy na další témata.

Za organizátory Vám přeji hodně úspěchů při hledání řešení

Zuzana Květenská

Zadání úloh

Jak odevzdávat řešení?

Řešení úloh vypracujte pro každou úlohu zvlášť do souboru Word a odešlete na e-mail farmakos@faf.cuni.cz.

• Do názvu souboru uveďte ročník-číslo sady-číslo úlohy a své příjmení, takže například 2-1-5-Příjmení.
  • Stejně jako název souboru vyplňte i předmět e-mailu, aby se autorům úloh lépe hledalo Vaše řešení.
  • Pro každou úlohu zašlete nový e-mail.

Termín odevzdání úloh: 15. prosince 2021