FARMAKOS 2021: 3. sada úloh

Milí řešitelé,

další sada úloh Farmaceutického korespondenčního semináře je tady. Věřím, že i tentokrát se Vám budou úlohy líbit. Děkujeme všem, kdo jste vyplnili online dotazník zveřejněný v minulé sadě, snažili jsme se Vaše odpovědi zohlednit již během této sady a samozřejmě i nadále platí, že pokud by Vás napadlo, co můžeme vylepšit, aby byl FARMAKOS ještě zajímavější, určitě oceníme Vaše náměty.

Zuzana Květenská

Zadání úloh

Jak odevzdávat řešení?

Řešení úloh vypracujte pro každou úlohu zvlášť do souboru Word a odešlete na e-mail farmakos@faf.cuni.cz.

• Do názvu souboru uveďte ročník-číslo sady-číslo úlohy a své příjmení, takže například 1-1-5-Příjmení.
  • Stejně jako název souboru vyplňte i předmět e-mailu, aby se autorům úloh lépe hledalo Vaše řešení.
  • Pro každou úlohu zašlete nový e-mail.

Termín odevzdání úloh: 30. dubna 2021