FARMAKOS 2021: 2. sada úloh

Milí řešitelé,

dostává se k Vám 2. sada úloh Farmaceutického korespondenčního semináře a pevně věříme, že se Vám bude líbit stejně jako předchozí sada!

Abychom pro Vás mohli i nadále připravovat úlohy, které Vás zajímají, prosíme o vyplnění anonymního dotazníku z následujícího odkazu. Chceme zjistit, jaká témata Vás zajímají a co můžeme vylepšit pro další sady úloh. Prosíme, vyplňte dotazník co nejdříve, ideálně do 14.2., abychom Vaše odpovědi mohli zohlednit již od další sady úloh. Celý dotazník by Vám neměl zabrat více než 5 minut.

Přeji Vám hodně úspěchů při hledání odpovědí

Zuzana Květenská

Zadání úloh

Jak odevzdávat řešení?

Řešení úloh vypracujte pro každou úlohu zvlášť do souboru Word a odešlete na e-mail farmakos@faf.cuni.cz.

• Do názvu souboru uveďte ročník-číslo sady-číslo úlohy a své příjmení, takže například 1-1-5-Příjmení.
  • Stejně jako název souboru vyplňte i předmět e-mailu, aby se autorům úloh lépe hledalo Vaše řešení.
  • Pro každou úlohu zašlete nový e-mail.

Termín odevzdání úloh: 14. března 2021