FARMAKOS 2020: 1. sada úloh

Milí řešitelé,

dostává se Vám do rukou první soutěžní zadání Farmaceutického korespondenčního semináře, tedy FARMAKOSu. Myšlenka na založení korespondenčního semináře vznikla v průběhu akademického roku, proto se letos koná 0. ročník, ve kterém Vás budou čekat pouze dvě sady úloh. V příštím školním roce pak bude zahájen 1. ročník se čtyřmi sadami úloh.

Za organizátory Vám přeji hodně úspěchů při hledání řešení a doufám, že Vás úlohy budou bavit.

Zuzana Květenská

Zadání úloh

Jak odevzdávat řešení?

Řešení úloh vypracujte pro každou úlohu zvlášť do souboru Word a odešlete na e-mail farmakos@faf.cuni.cz.

• Do názvu souboru uveďte ročník-číslo sady-číslo úlohy a své příjmení, takže například 0-1-5-Příjmení.
  • Stejně jako název souboru vyplňte i předmět e-mailu, aby se autorům úloh lépe hledalo Vaše řešení.
  • Pro každou úlohu zašlete nový e-mail.

Termín odevzdání úloh: 15. března 2020