Pozvánka na Zahradnické trhy v Kuksu

Datum zveřejnění: 28. 3. 2017

Zveme vás na Zahradnické trhy v Kuksu, které pořádá České farmaceutické muzeum ve spolupráci s NKP Hospitál Kuks a obcí Kuks. Akce se koná 28. dubna (od 12 do 18 hodin), 29. dubna (od 9 do 18 hodin) a 30. dubna 2017 (od 9 do 16 hodin) na nádvoří Hospitálu Kuks.

Zahradnické trhy nabídnou široký sortiment balkónových i zahradních rostlin, ovocných stromků, skalniček, kaktusů a doplňkového tematického zboží. Akce bude doplněna přednáškami odborníků z Katedry farmaceutické botaniky a ekologie Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové na témata Léčivé rostliny a potraviny, Pěstovat léčivé rostliny, ano či ne? a Koření a jeho účinky. Projděte si celý Tematický doprovodný program.

V sobotu a neděli je zajištěna mimořádná vlaková doprava. Více informací na www.ceska-apatyka.cz

Zahradnické trhy v Kuksu - duben2017