Aktuální zprávy

Veletrh pracovního uplatnění ve farmacii 2017

Vydáno: 22. 3. 2017

4. 4. 2017, Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové. Zajímáte se o to, co budete dělat po škole? Kde budete pracovat? Jak to vypadá v zahraničí? Odpovědi na tyto otázky můžete nalézt právě na Veletrhu pracovního uplatnění v medicíně a farmacii.

Den Zentivy 2017: Přednáška Kolaps blízkosti

Vydáno: 16. 3. 2017

Farmaceutická fakulta UK a společnost Zentiva si vás dovolují pozvat na přednášku Kolaps blízkosti. Přednáší PhDr. Tomáš Sedláček, 5. 4. 2017 od 13:00, Posluchárna C Farmaceutické fakulty UK.

Vědecká publikace oceněna editorem prestižního časopisu Chemistry - A European Journal

Vydáno: 13. 3. 2017

Tým složený z doc. V. Novákové, doc. P. Zimčíka, doc. M. Miletína a Mgr. A. Cidliny (tj. členů výzkumné skupiny Azaphthalocyanine group) ve spolupráci s prof. Nemykinem (University of Manitoba) zaznamenal další úspěch v oblasti vývoje nových fluorescenčních indikátorů citlivých na pH roztoku. Jejich práce byla publikována v prestižním vědeckém časopise Chemistry-A European Journal.

Tenisové kurty v Zámostí otevřeny pro veřejnost

Vydáno: 10. 3. 2017

Od poloviny dubna 2017 zveme všechny zájemce o tenis do Tenisového areálu Univerzity Karlovy v Hradci Králové - Malšovicích, kde jsou k dispozici čtyři antukové a jeden asfaltový kurt s tréninkovou zdí. Veřejnosti nabízíme jak možnost jednorázového pronájmu kurtů, tak možnost objednat si výhodné předplatné na celou sezónu.

Bolzanova cena pro Mgr. Zuzanu Ptáčkovou, Ph.D.

Vydáno: 9. 3. 2017

Bolzanova cena je prestižním oceněním Univerzity Karlovy, které je každoročně udíleno studentům za mimořádně objevné práce s vynikajícím tvůrčím obsahem. V letošním ročníku byla v lékařské kategorii jako nejlepší vybrána disertační práce Mgr. Zuzany Ptáčkové, Ph.D. z katedry farmakologie a toxikologie Farmaceutické fakulty UK.

Farmacie a farmakologie opět v celosvětovém žebříčku vědecké výkonnosti na předním místě

Vydáno: 8. 3. 2017

V oboru Farmacie a farmakologie patří Univerzita Karlova mezi nejlepších 160 světových pracovišť dle mezinárodního srovnání vysokých škol QS World University Rankings by Subject 2017.

Reportáž z XLVI. Farmaceutického plesu

Vydáno: 7. 3. 2017

1. března 2017 se v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové konal XLVI. Farmaceutický ples pořádaný Spolkem českých studentů farmacie.

Výstava Boris Šlechta 80: Pohádky a sny v Galerii Na Mostě

Vydáno: 6. 3. 2017

Srdečně zveme do Galerie Na Mostě na výstavu Boris Šlechta 80: Pohádky a sny. Výstava začíná vernisáží 13. 3. a potrvá do 7. 4. 2017.

XXV. Studentská vědecká konference v Hradci Králové

Vydáno: 23. 2. 2017

19. - 20. dubna 2017, Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové
Pokud si chcete vyzkoušet prezentaci svých vědeckých výsledků nebo se dozvědět o výzkumu studentů naší fakulty, neváhejte a zapojte se do XXV. Studentské vědecké konference.

Úspěšní studenti a sportovci na setkání s vedením fakulty

Vydáno: 22. 2. 2017

21. 2. 2017 se uskutečnilo setkání vedení Farmaceutické fakulty UK se studenty Farmacie a Zdravotnické bioanalytiky, kteří studovali v minulém akademickém roce s průměrem 1,00, případně dosáhli mimořádných sportovních výsledků.

Zobrazeny výsledky 1-10 (z 233)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|
Aktuálně z Farmaceutické fakulty UK