Aktuální zprávy

Výzkum na Farmaceutické fakultě UK směřuje k excelenci na mezinárodní úrovni

Vydáno: 17. 2. 2017

Projekt Farmaceutické fakulty UK s názvem Vytvoření expertního týmu pro pokročilý výzkum v separačních vědách - Establishment of Specialized Team for Advanced Research on Separation Science (STARSS), byl vybrán odbornou komisí MŠMT k podpoře z prostředků EU v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání výzvy č. 02_15_003 „Podpora excelentních výzkumných týmů“.

Pozvánka na LXIII. sympozium z historie farmacie a Otvírání muzea 2017

Vydáno: 15. 2. 2017

Srdečně zveme 8. 4. 2017 na LXIII. sympozium z dějin farmacie a slavnostní zahájení muzejní sezóny 2017. Těšit se můžete na koncert  v kostele Nejsvětější Trojice, prohlídky expozic Českého farmaceutického muzea a na odborný program.

Přednášky druhého semestru Univerzity třetího věku začínají 8. 3. 2017

Vydáno: 15. 2. 2017

Ve středu 8. 3. 2017 v 16 hodin se v posluchárně C v hlavní budově Farmaceutické fakulty UK v Heyrovského ulici sejdou posluchačky a posluchači Univerzity třetího věku, kurzu „Člověk a lék“.

Výstava Umělecké novoročenky ze sbírky MUDr. Rudolfa Príbyše

Vydáno: 8. 2. 2017

Srdečně zveme do Galerie Na Mostě na výstavu Umělecké novoročenky ze sbírky MUDr. Rudolfa Príbyše. Výstava začíná vernisáží 13. 2. a potrvá do 10. 3. 2017.

Univerzita Karlova patří podle nezávislého hodnocení mezi nejlepší univerzity v ČR

Vydáno: 2. 2. 2017

Excelentní postavení Univerzity Karlovy mezi českými vysokými školami potvrdily výsledky nezávislého hodnocení Střediska vzdělávací politiky, které vyšly v příloze Hospodářských novin. Univerzita Karlova je podle zveřejněných výsledků celkově nejlépe hodnocená vysoká škola.

Magisterské studium Farmacie v angličtině pro české a slovenské studenty

Vydáno: 1. 2. 2017

Studium Farmacie na Farmaceutické fakultě UK probíhá také v anglickém jazyce. K tomuto studiu se mohou přihlásit i studenti české nebo slovenské národnosti. Studenti mohou podat přihlášku do 31. 8. 2017.

Otevřen Sál Václava Ruska v Českém farmaceutickém muzeu

Vydáno: 18. 1. 2017

Sál Václava Ruska, připomínající svým názvem zakladatele Českého farmaceutického muzea, kombinuje výstavní sál a zasedací místnost. V členěné místnosti je prostor pro konání vzdělávacích akcí až pro 40 účastníků.

Lékové informační centrum v roce 2016

Vydáno: 17. 1. 2017

Lékové informační centrum, společné pracoviště Farmaceutické fakulty UK a Fakultní nemocnice Hradec Králové, pokračovalo v roce 2016 ve své činnosti, tedy ve zpracovávání a interpretování nejrůznějších lékových dotazů od zdravotnických pracovníků.

Pozvánka na XLVI. Farmaceutický ples

Vydáno: 16. 1. 2017

Spolek českých studentů farmacie si vás dovoluje pozvat na XLVI. Farmaceutický ples, který se uskuteční 1. března 2017 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Program plesu začíná ve 20:00. Čeká vás bohatý program.

Výstava fotografií Patricka Marka v Galerii Na Mostě

Vydáno: 11. 1. 2017

Výstava začala vernisáží 9. 1. a potrvá do 10. 2. 2017. Patrick Marek je jedním z nejrespektovanějších českých fotografů specializujících se na svět velkých pódií, jazzu a vážek.

Zobrazeny výsledky 1-10 (z 223)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|
Aktuálně z Farmaceutické fakulty UK