Veletrh pracovního uplatnění ve farmacii

Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii

Farmaceutická sekce 4. 4. 2017, od 9:00 do 17:00,
koridor na Farmaceutické fakultě UK

Zajímáte se o to, co budete dělat po škole? Kde budete pracovat? Kde jsou volná místa a které nemocnice nebo lékárny stojí o čerstvě vystudované lékaře či farmaceuty? Jak to vypadá v zahraničí? Odpovědi na tyto otázky můžete nalézt právě na Veletrhu pracovního uplatnění v medicíně a farmacii. Proto neváhejte a přijďte se na veletrh podívat osobně.

Veletrh zprostředkovává osobní kontakt mezi studentem a jeho potenciálním zaměstnavatelem. Velká pestrost vystavovatelů zajistí široký výběr pracovních příležitostí. Díky tomu může student porovnávat jednotlivé nabídky práce a udělat si obrázek o svém budoucím uplatnění. Veletrh je dělen na 2 části – medicínskou a farmaceutickou, které proběhnou ve dvou dnech (Medicínská sekce 5. 4. 2017 ve výukovém centru Lékařské fakulty v Hradci Králové). Součástí veletrhu jsou i odborné přednášky, kde vystoupí zástupci obou fakult, dále zástupci ČLK a ČLnK a také lékaři a farmaceuti se zkušenostmi ve zdravotnictví v ČR i v zahraničí.

Na co se můžete těšit?

• Cca 20 vystavovatelů z různých krajů ČR i z Evropy
  • Informace o uplatnění v oboru (nejen v lékárnách)
  • Kontakt se zajímavými společnostmi a možnost získání budoucí práce