Oslavy 45. výročí založení fakulty

Hlavní akce se konaly 17. - 18. října 2014

Slavnostní večer v sále hradecké filharmonie zahájil projev děkana FaF UK doc. PharmDr. Tomáše Šimůnka, Ph.D.
a zdravice rektora UK prof. MUDr. Tomáše Zimy, DrSc.

Po té se rozezněly tóny slavnostního koncertu Filharmonie Hradec Králové v čele se sólistou Janem Mráčkem pod vedením dirigenta Andrease Sebastiana Weisera

Po koncertu společenský večer pokračoval v příjemné atmosféře poslechem studentské jazzové kapely DiJazzTiva a rautem.

V sobotu 18.10. si absolventi prohlédnuli fakultu a besedovali u "kulatého stolu" se zástupci vedení fakulty.
Pro návštěvníky byla také otevřena nová expozice průmyslové farmacie v Českém farmaceutickém muzeu v Kuksu.

Doprovodné akce

Dejte nám o sobě vědět

Pokud nejste dosud evidovaní v seznamu absolventů FaF UK v Hradci Králové, učiňte tak, prosím, co nejdříve, abyste mohli být informovaní o fakultních aktualitách.